Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2015-01-10

Taska – główne atuty firmy

Produkty firmy Taska znane i cenione są na całym świecie, również w Polsce Taska zdobywa zaufanie karpiarzy. Dystrybutorem tej marki w Polsce jest sklep – www.baits.pl

Taska, jest angielską firmą, która znana jest przede wszystkim z niezawodności i nienagannej jakości, jaką oferuje. Z pewnością w bagażu każdego karpiarza w Polsce znajduje się choć jeden produkt firmy Taska.

Taska to producent oferujący akcesoria karpiowe wysokiej jakości wcale nie za najwyższą cenę. Już na etapie samego projektowania, Taska zwraca szczególną uwagę na estetykę, funkcjonalność i jakość wykonania. Oczywiście we wszystkich projektach i na każdym etapie produkcji firmę wspiera sztab testerów z całego świata, dlatego produkty mogą być optymalnie dostosowywane na każdy rynek wędkarski.

W asortymencie firmy znajdziemy wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do połowu karpi i amurów takie jak elementy do budowania zestawów końcowych, ciężarki, torby transportowe, kuferki, ubrania, rod pody, różnego rodzaju podpórki, buzzbary, materiały PVA (woreczki oraz pianki), hangery, swingery i wiele innych.

Taska cały czas powiększa swój asortyment o nowe bagaże. Jednym z polecanych przez nas produktów jest torba o nazwie AVL Session Carryall. Jest to duża torba transportowa mieszcząca wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne podczas każdej zasiadki karpiowej. Posiada aż siedem zewnętrznych kieszeni, zdejmowaną wewnętrzną kieszeń, zabezpieczony dół przed błotem i wilgocią, ergonomiczne uchwyty neoprenowe, odpinany miękki pasek na ramię i najważniejsze, całość wykonana z PVC, czyli materiału całkowicie wodoodpornego.

Dystrybucja - www.baits.pl
Facebook Taska Polska - www.facebook.com/taskapolska

Galeria

Polecane aktualności