Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2014-08-27

Team Nash na Rybniku! - zasiadka życia

Od kilku dni możemy na FanPage'u Nash Polska obserwować, jak członkowie Nash Team'u skutecznie łowią na Rybniku!

Ponad dwudziestodniową zasiadkę na Rybniku rozpoczął 20 sierpnia Team Nash Polska w składzie Mateusz Patynek, Rafał Bartkowiak oraz Robert Muszak.

Do tej pory Rafał oraz Robert pobili już swoje rekordy życiowe, a jak mówi Mateusz Patynek - „to jest zasiadka życia”. 

Prawie 30 karpi złowionych przez 7 dni to wynik aktualny na tę chwilę, ponieważ ich zasiadka potrwa przynajmniej do 10 września!!!

Największy karp o wadze 22,800 kg złowiony przez Rafała Bartkowiaka to jego aktualny (pobity na tej zasiadce) rekord życiowy.Przynętą była skuteczna do tej pory kulka Amber Strawberry. Rafał wspomina również o plecionkach Combilink oraz Armourlink 35lb, bez których na pewno by sobie nie poradzili. Łowią w trudnych warunkach, w pobliżu boi i pomostu, dzięki zastosowaniu również długiego odcinka Cling on leadera są pewni, że nie stracą żadnej z ryb przez przetarcie plecionki.

Karp Rafała to dotychczas największa ryba zasiadki, ale należy wspomnieć również o karpiach 19,000 kg oraz 21,000 kg – Roberta Muszaka, również jego życiówka. 

2 × 19,000 kg oraz 15,000 kg – Mateusza Patynka!

Oprócz wyżej wymienionych złowili również  20 karpi do 13 kg!
 

Jak widzimy, wszystko się dopiero rozkręca. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli Was poinformować o kolejnych połowach... kto wie, może „grubaski” zechcą odwiedzić jeszcze ich stołówkę...?


 

Galeria

Polecane aktualności