Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-06-07

Trening Dawida Ratajczaka

Dawid Ratajczak to jeden z czwórki szczęśliwców, którzy w tym roku w październiku będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata w wędkarstwie karpiowym, czyli World Carp Classic Junior. Zobaczmy jak Dawid przygotowuje się do startu w tych prestiżowych zawodach.

Dawid Ratajczak to jeden z czwórki szczęśliwców, którzy już w październiku tego roku wybiorą się nad prześliczną włoską wodę, którą jest Lago Di Scandarello. Bedą oni tam reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata w wędkarskie karpiowym juniorów, czyli World Carp Classic Junior.

Dawid intensywnie przygotowuje się do tego wydarzenia i stara się jeździć na ryby tak często jak tylko może. Młody karpiarz aktualnie znajduje się od środy na zasiadce na Łowisku Jarosławki. Póki co na jego macie zawitało kilkanaście karpi, w tym największy okaz, którego waga przekroczyła magiczne 20kg. Karpiom i amurom zasmakowały kulki o smaku kryla, squida oraz słodkiego ananasa. Życzymy jak najwięcej sukcesów podczas tej i kolejnych zasiadek, które Dawid ma już zaplanowane.

Galeria

Polecane aktualności