Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2017-04-24

Węgierskie karpie z Carpofilią – FILM

Carpofilia Carp Team kilka miesięcy temu odbyli zasiadkę nad węgierskim łowiskiem - Nagykállói Horgásztó. Podczas niej panowie nagrali bardzo ciekawy materiał filmowy. Zachęcamy do jego obejrzenia.  

Wielkimi krokami zbliża się długi, majowy weekend – pewnie wielu z Was ma już zaplanowane zasiadki karpiowe. Może jest tu również taka grupa osób, która wybiera się nad węgierskie łowisko - Nagykállói Horgásztó, jeśli tak, to się świetnie składa!
Carpofilia Carp Team wybrał się kilka miesięcy temu nad tą ciekawą wodę i nagrał materiał filmowy z wieloma poradami. Jak podają, większość tamtejszych karpi jest w przedziale 5 – 12 kg, jednakże panowie połowili znacznie większe karpie, a nawet podczas ich zasiadki został ustanowiony nowy rekord łowiska – karp 27 kg!
Najbardziej skuteczne okazały się kulki The Crave oraz Fluro pop up Squid & Octopus od Dynamite Baits. Panowie używali również wiele przynęt i zanęt naturalnego pochodzenia, które można nabyć w każdym sklepie spożywczym. Jesteście ciekawi jak przygotować się na taką zasiadkę? Koniecznie obejrzyjcie film.

Polecane aktualności