Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-11-07

Wielki konkurs Radical i Świat Karpia

No i stało się. Konkurs Świat Karpia i Radical uznajemy za otwarty. Już jutro będzie na naszym profilu FB dostępne pierwsze konkursowe zadanie. A w tym krótkim newsie chciałem wam trochę dokładniej opowiedzieć o nagrodach, a także zapoznać was z regulaminem.

To, że Radical robi solidny sprzęt karpiowy każdy z nas wie. I zapewne każdy z nas chciał by przygarnąć dla siebie jedną z tych atrakcyjnych nagród. A nagrody to:

  • 6 opakowań kulek Beer&BBQ
  • zestaw 4 podpórek Insist Bankstick
  • podbierak Insist
  • plecak After Dark
  • żyłka Radical Invisible Line
  • 2 kołowrotki Black Session

Do każdej nagrody dodawana jest paczka krętlików, taśma pva i naklejki z logo Radical.

Prawda, że warto się będzie trochę wysilić? Zwłaszcza, że zadania będą naprawdę bardzo łatwe, miłe i przyjemne. A teraz troszkę formalności, bo czym był by konkurs bez regulaminu?

REGULAMIN
1. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo AS PRO MEDIA, właściciel marki Świat Karpia.
2. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i współpracownicy Organizatora, a także osoby, które brały udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu konkursu.
3. W poszczególnym konkursie wyłaniany jest jeden zwycięzca.
4. Osoba biorąca udział w konkursie (zwana dalej Uczestnikiem) wyraża zgodę na zastosowanie wszystkich postanowień niniejszego Regulaminu.
5. Wyklucza się możliwość zamiany nagrody rzeczowej na ekwiwalent pieniężny lub inny produkt.
6. Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez Uczestników konkursu będą przez niego przetwarzane w celu realizacji konkursu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest to warunek otrzymania nagrody. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na portalu swiatkarpia.com oraz profilu Facebookowym Świat Karpia oraz przetwarzania ich w celu realizacji konkursu. 
7. Wartość nagrody nie przekracza kwoty ustalonej na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych. Nagrody są wolne od podatku dochodowego dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej w kwocie nie przekraczającej 2000,- zł w skali roku.
8. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień Regulaminu w razie zmiany przepisów prawnych lub z innej istotnej przyczyny.
9. Redakcja realizuje wysyłkę nagrody tylko na terenie Polski. Wysyłka za granicę realizowana jest według indywidualnych ustaleń ze zwycięzcą.

To co, widzimy się jutro na Facebooku?

Polecane aktualności