Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2017-04-21

Wiosenne karpie na Pstrążnej – FILM

Marcin Burek z Prologic Polska stworzył swój prywatny kanał na YouTube, na którym właśnie pojawił się film z otwarcia sezonu, podczas którego złowiono aż ponad pół tony ryb! Zachęcamy do oglądania.  

Niedawno informowaliśmy o przepięknym rozpoczęciu sezonu Prologic Polska oraz Okuma Polska, wraz z RK Baits wczesną wiosną na Pstrążnej. Kilka dni temu pojawił się film z tej wyprawy. Jak wspomina Łukasz Małodobry na stronie Prologic:
„Plan był prosty: złowić kilka ryb oraz przetestować trochę nowości z katalogu Prologic na rok 2017. Od tego sezonu Pro Team Prologic wzbogacił się o nową twarz jaką jest Dawid Starzyk z Zakopanego. Zatem było nas już nie trzech, a czterech, co jest bardzo dobrą wiadomością, gdyż dołączył doświadczony wędkarz do ekipy. Warto tu przedstawić cały skład jaki obecny był na Pstrążnej: z Pro Team Prologic Polska – Marcin Burek, Łukasz Małodobry, Sebastian Szwarc i wspomniany Dawid Starzyk, oraz gościnnie Mateusz Mazurek, a także Rafał Kika z RK Baits.”

Cóż, zasiadka była w 100 procentach udana. Pomimo ciężkich warunków atmosferycznych – deszcz, śnieg, grad, silny wiatr panowie dzielnie walczyli w dniach 5-9 kwietnia łowiąc ponad 50 ryb, których waga przekroczyła 500 kg.

Polecane aktualności