Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2014-05-20

Wygraj weekendową zasiadkę nad łowiskiem "Borówko"

Już jutro startują zawody z cyklu "Golden Carp Grand – Prix Nekielki" i związku z tą imprezą mamy dla was bardzo fajny i atrakcyjny konkurs. Do wygrania będzie weekendowa zasiadka nad nowym łowiskiem "Borówko".

Zawody z cyklu "Golden Carp Grand – Prix Nekielki" już na stałe zagościły w kalendarzu wielu znakomitych karpiarzy.

Ta impreza odbywa się w tzw. starej formule czyli wszystkie czynności wykonywane są z rzutu. Jak pokazują wcześniejsze edycje tych zawodów - wcale nie jest to tak łatwe jak się wydaje. 

Łowisko Nekielka kryje w sobie wiele pięknych  "okazów", które już wiele razy gościły na matach niejednego szczęśliwca. Obecny rekord łowiska to karp o wadze 22 kg

Od jutra zaczyna się kolejna edycja zawodów "Golden Carp Grand – Prix Nekielki", impreza potrwa do niedzieli 25 maja. Na naszym portalu oraz współpracującym z nami portalem Expert-Karp będziemy na bieżąco relacjonować przebieg wydarzeń. 

Konkurs polega na odgadnięciu jaka będzie złowiona największa ryba podczas tych zawodów

Konkurs rusza dziś i trwa do jutra do godziny 15:00. Ogłoszenie wyników nastąpi po zakończeniu zawodów "Golden Carp". 

Wasze propozycje wpisujemy w komentarzach. 

Kto z Was poda trafną odpowiedź lub będzie najbliżej wagi największej ryby wygrywa weekendową zasiadkę nad nowym łowiskiem Expert-Karp "Borówko"

Zwycięzca nagrody będzie mógł pojechać z osobą towarzyszącą. Czyli wygrywa jedna a jadą dwie 

W przypadku odgadnięcia wagi największej ryby złowionej podczas zawodów przez kilku użytkowników nagroda zostanie wylosowana pośród zgłoszonych odpowiedzi. 

Łowisko Expert Karp Borówko to nowa fascynująca woda karpiowa znajdująca się w Wielkopolsce w odległości 3km od Pobiedzisk, położona z dala od zgiełku aglomeracji miejskich. 1

4 hektarowy zbiornik pożwirowy o zróżnicowanej głębokości od 0,5 do 3,0 m z wieloma wypłyceniami, garbami oraz dołkami. Kilka sporych wysp dodaje niesamowitego uroku i smaczku tej wodzie. W łowisku występuje sporo roślin wodnych oraz zatopionych korzeni. Wszystko to sprawia, że jest to łowisko bardzo trudne i wymagające. Każdy karpiarz odwiedzający nową wodę będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności. Niesamowitym dodatkiem jest olbrzymia ilość ptactwa: rybitw, łabędzi i kaczek.

Dla karpiarzy przygotowano 7 wygodnych stanowisk, osobne parkingi i WC. Istnieje możliwość łowienia na przeciwległym brzegu, pomiędzy wyspami w odległości do 300 metrów.

Zapraszamy do zabawy 

Opracowanie red. S.M. 

Polecane aktualności