Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2014-06-16

Zawody Big Fish Carpshop Lakes dobiegły końca

Kolejne zawody z cyklu Carpshop Lakes zakończyły się w minioną niedzielę. Jak przystało na zawody BIG FISH została złowiona właśnie taka ryba o wadze 19,45 kg.  

W niedzielę o 11:00 Zawody Big Fish Carpshop Lakes dobiegły końca. Ostatnia doba nie przyniosła już zmian w czołówce. Pierwsze miejsce zajęli Tomasz Danielak i Andrzej Lis łowiąc amura 19,54kg. W ten oto sposób wygrali bezpłatny start w Mistrzostwach Polski PCM 2014.Na drugim miejscu uplasował się Mariusz Wójtowicz z karpiem 10,21kg.

Trzecie miejsce przypadło natomiast Albertowi i Dawidowi Chojnackim z karpiem 9,8kg, niestety nie mogli oni zostać do końca zawodów i wyjechali wcześniej.Przez cały okres zawodów pogoda zmieniała się jak w kalejdoskopie. Na początku towarzyszył nam letni upał, który przyniósł nocą burzę. Później przyszło ochłodzenie ze słońcem i deszczem na zmianę. Ciśnienie bardzo mocno "skakało" w ciągu doby ,najpierw leciało w dół (wtedy połowiono najlepiej) żeby później wrócić do tego samego wysokiego poziomu 1020hpa. Mimo tej pogody zawodnicy integrowali się na całego łowiąc piękne i zdrowe ryby jakie zamieszkują wody Carpshop Lakes. Organizator codziennie przygotował ciepły posiłek. Karpiarze znaleźli też czas na oglądanie mundialowych meczów.

Na zakończenie oprócz wręczenia upamiętniających te chwile pucharów rozdane zostały nagrody w postaci kołowrotków i wędzisk Grauvell oraz wiaderek z kulkami 4 Succes.

Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok
 

Polecane aktualności