Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2014-09-06

Zmiany w czołówce na Mistrzostwach Polski

Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Karpiowym na Dębowej nadal trwają! Ostatnia doba przed nami.

Miniona noc – z piątku na sobotę, przyniosła ryby pięciu drużynom. Nastąpiły roszady w czołówce i mamy nadzieję, że taka walka o kilogramy potrwa do samego końca. Dopiero teraz „Dębowa” obdarza uczestników coraz większymi karpiami.

Po nocy zmienił się łowca największej ryby, jest nim obecnie Mirosław Hankus, który łowi z partnerem na stanowisku numer 3. Złowił o 700 gramów cięższego karpia od Szczepana Pawlika, który był dotychczasowym łowcą największej ryby. Zmiana nastąpiła również w klasyfikacji najmniejszej ryby, o 50 gramów przebił swojego poprzednika Damian Gerc łowiąc karpia o wadze 2,150 kg i tym samym jest to jedyny karp w sektorze Quantum Radical.

Liderem cały czas pozostaje drużyna łowiąca na stanowisku 26 – Mariusz Klimasiński oraz Wiktor Siwiec, jednak goni ich drużyna ze stanowiska numer 3 - Jerzy Ryncarz, Mirosław Hankus. Dzieli ich od zwycięzców niewiele, bo 4,300 kg.
Na miejscu trzecim jest na tę chwilę Tomasz Mizgajski oraz Radosław Badach z wynikiem 16,600 kg.

Przed nami ostatnia doba zawodów, ale jak widać łowione są większe karpie. Dębowa, to zbiornik nieobliczalny i kryjący wiele tajemnic, jedna ryba powyżej 20 kilogramów może jeszcze wszystko zmienić... 23 godziny łowienia przed zawodnikami.

>>>ZOBACZ TABELĘ Z WYNIKAMI<<<


Mirosław Hankus, stanowisko 3, karp 16,300 kg


Tomasz Mizgajski, stanowisko 28, karp 9,800 kg


Jarosław Płochocki, stanowisko 1, karp 11,800 kg


Jerzy Ryncarz, stanowisko 3, karp 13,000 kg


Wiktor Siwiec, stanowisko 26, karp 7,200 kg


Damian Gerc, stanowisko 40, karp 2,150 kg

Polecane aktualności