Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Bieżące wydanie
Ocena

Chcę zostać testerem!

Chcę zostać testerem Państwa produktów! Często dzwonią i piszą ludzie, którzy chcieliby testować nasze kulki. Pytam wtedy, w jaki sposób będziesz testował i na jakiej podstawie ocenisz ich jakość, przydatność nad wodą?! I wtedy pojawia się klasyczne: nooo, yyy, eee… będę łowił i zobaczę czy coś złowię. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Mariusz? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 9/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Fragment artykułu:

Dynamiczny rozwój branży, pojawienie się wielu nowych graczy zmieniło jednak rolę testerów i zakres ich zadań. Powstało również wiele nowych form współpracy pomiędzy firmami a łowiącymi – sponsored carp angler (w wolnym tłumaczeniu – sponsorowany karpiarz), konsultant sprzętowy, ds. przynęt, członek teamu, członek klubu, współpracownik itp. Osobiście uważam, że tak naprawdę na rynku w obecnych czasach nie ma już klasycznych testerów, a ostatni, jakiego pamiętam po wielu latach zrezygnował z wieloletniej współpracy z jedną z firm. Wracając jednak do tematu, w jaki sposób nawiązać współpracę z firmą karpiową. Wysłać im maila z zapytaniem, napisać list? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ani też schematu aplikowana. Jeśli ktoś liczył na gotowca, to przepraszam za rozczarowanie.

Z artykułu dowiesz się:

  • na czym polegają zadania testera?
  • jak aplikować do firm? 
Cały artykuł przeczytasz w tym numerze czasopisma Świat Suma.