Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Bieżące wydanie
Ocena
Autor
Tomasz Mulka

Lac de Saint Cassien część druga

Dopiero co skończyły się targi Rybomania Poznań. Byłem tak zajęty, że na ostatnią chwilę zostawiłem napisanie dalszego ciągu mojej relacji z pobytu nad pięknym lazurowym jeziorem. Szybko naprawiam swoje zaniedbanie. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Tomek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 3/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Fragment artykułu:

Jeśli ktoś z was czytał pierwszą część artykułu w styczniowym numerze, to być może pamięta, że skończyliśmy tam na dniu, w którym pierwszy raz miałem jakikolwiek kontakt z rybą. No tak, do samego końca tego wyjazdu pozostały już tylko dwa dni i trzeba było te dni wykorzystać do maksimum. Szybkie wieczorne zakupy w lokalnym sklepie, kilka sztuk francuskiego piwa też się znalazło i powrót do ośrodka. Tego wieczora chcieliśmy się położyć nieco wcześniej, ale jak to bywa, wyszło jak zawsze. Poranek przywitał nas całkiem obiecująco - nie padało i takie były też prognozy na cały pozostały dzień. Tym razem postanowiliśmy wyruszyć z części West Arm, gdzie czekała na nas gotowa łódka - wystarczyło tylko ją załadować i w drogę.

Z artykułu dowiesz się:

  •  Jak zakończyła się przygoda Tomka na Cassien?
Cały artykuł przeczytasz w tym numerze czasopisma Świat Suma.