Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Bieżące wydanie

Letnie karpie z platformy

Dla tych, którzy jeszcze nie mają pomysłu na „wakacje z wędką" zapraszamy do lektury artykułu Mariusza Niedźwieckiego i Arka Cichosza, którzy postanowili przetestować nowy kierunek karpiowy! Wszystko okraszone magicznymi zdjęciami Arka Cichosza przeniosą Was do zupełnie nowej, nieznanej krainy! 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotowali Arek i Mariusz? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 7/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Fragment artykułu:

Rozwój karpiowania i popularność łowienia z wywózki sprawił, iż na rynku mamy przeogromną ofertę wszelkiego rodzaju pontonów, katamaranów i ostatnio pneumatycznych platform do łowienia z wody! To właśnie te ostatnie zostały stworzone w odpowiedzi na potrzeby karpiarzy, szukających okazów na wielkich zaporówkach, ogromnych jeziorach polodowcowych i innych zbiornikach, gdzie nie wszystkie miejsca dostępne są z brzegu. Dodatkowo na takiego typu łowiskach ryby wykazują skłonność do migracji i podążanie za nimi jest wręcz koniecznością, by odnieść sukces. Mobilność, możliwość połowu praktycznie z dowolnego miejsca, dotarcie do miejscówek niedostępnych z brzegu - to wszystko daje nam platforma pneumatyczna!

 

Z artykułu dowiesz się:

  • Jak zacząć karpiowanie z platformy?
  • Jak się zorganizować i na co zwrócić uwagę przy przygotowaniach? 
Cały artykuł przeczytasz w tym numerze czasopisma Świat Suma.