Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Bieżące wydanie
Ocena

Pokaż innym, co kochasz

Przekazanie w pigułce wiedzy fotograficznej lub tylko zarażenie was bakcylem tworzenia dokumentacji fotograficznej ze swoich wypraw z wędką jest ze wszech miar słuszne. Dlaczego tak uważam? Jestem o tym wręcz przekonany i wiem z praktyki, że zadowolony wędkarz jest lepszym człowiekiem. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Waldemar? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 9/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Fragment artykułu:

Pisząc kolejne odcinki serii będę pamiętał zarówno o osobach publikujących swoje artykuły na łamach prasy, jak i w Internecie, bo dla każdego medium nieco inaczej fotografujemy i przygotowujemy zdjęcie. Natomiast tzw. przeciętnemu wędkarzowi z przeciętnymi potrzebami posiadania zdjęcia nie będę nachalnie tłumaczyć, że najlepsza jest tylko lustrzanka za kilkanaście tysięcy złotych i tylko firma X czy Y. Wręcz przeciwnie, będę was namawiać do używania także smartfonów, kompaktów i innych tańszych aparatów fotograficznych. Ups! O mały włos nie palnąłem gafy, przecież i ja posiadam smartfon za – bagatela – 1600 zł, a to już kwota pozwalająca nabyć z drugiej ręki naprawdę dobry aparat cyfrowy. Ależ ten świat się skomplikował…


 

Z artykułu dowiesz się:

  •  jak stworzyć zdjęcia, które będą świetną pamiątką?
Cały artykuł przeczytasz w tym numerze czasopisma Świat Suma.