Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Bieżące wydanie
Ocena

Rozmowa z Salvatore Perrone + FILM

Salvatore jest autorem świetnych filmów wędkarskich, które można obejrzeć na jego kanale YouTube. Dobry warsztat operatorski, piękne krajobrazy oraz ryby, są gwarancją udanej realizacji. Nie tylko o filmach z nim rozmawiałem. Zapraszam na interesujący wywiad.
 

Twój Facebook i profil youtube mają nazwę „Nomade by fate”. Skąd ta nazwa?
W 2016 roku, po odejściu z pracy w Svendsen Sport postanowiłem zrobić coś samodzielnie, co pozwoli mi pracować dla każdego, kto zaangażuje mnie w tworzenie treści medialnych. A był to okres nieprzerwanych podróży dla biznesu, dla mojej własnej pasji i tak dalej. Czułem się jak koczownik naznaczony przez los (ang. Nomade by Fate), co brzmi trochę ironicznie.

Jakie jeziora na Bałkanach mógłbyś polecić?
Cóż, miałem szczęście łowić w kilku wodach. W Austrii, Słowenii, gdzie mieszkam, a także w pobliżu Chorwacji. Naprawdę nie mogę się doczekać, aby rzucić się na niesamowite Węgry, jest tam tyle do odkrycia. Szczerze mówiąc myślę, że wschód Europy to nowe granice współczesnego wędkarstwa karpiowego, wiele nietkniętych wód do odkrycia. Bardzo trudno jest polecić jedno lub dwa jeziora. Jak dla mnie, w zasadzie, najfajniejszą rzeczą jest podróż, podczas której odkrywam nowe miejsca, a nie tylko złowienie dużej ryby.

 

Z artykułu dowiesz się:

  • jaką przygodę Salvatore przeżył w Polsce
  • jak realizuje swoją pasję niezależnie
  • jak wygląda wędkarstwo na Bałkanach
Cały artykuł przeczytasz w tym numerze czasopisma Świat Suma.