Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Bieżące wydanie
Ocena

W przerwie pracy

Minione wakacje były dla mnie krótkim odpoczynkiem od codziennej nauki w szkole. Przede wszystkim były świetnie zaplanowane. W tym roku letnie miesiące, zarówno u mnie, jak i u mojego chłopaka, przebiegają nieco inaczej. Nie oznacza to jednak, że karpie znalazły się na drugim planie. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotowała Kasia? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 8/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Fragment artykułu:

Tak naprawdę mamy znacznie więcej do czynienia z karpiami i innymi rybami ze względu na miejsce, gdzie wspólnie z Kacprem pracujemy. Wędkarz nie może przecież w końcu wymarzyć sobie lepszej pracy niż w oceanarium. I tak też się stało. Pracujemy w takim miejscu, spędzając dziennie kilkanaście godzin w towarzystwie przepięknych ryb przybyłych z najdalszych zakątków świata. Jednak mając możliwość oglądania tak fascynujących ryb, w tym japońskich karpi koi, żaden karpiarz nie wytrzymałby długo bez wędki w ręku. Tak też było z nami.

Z artykułu dowiesz się:

  •  jak w gąszczu obowiązków cieszyć się z karpiowych zasiadek?
Cały artykuł przeczytasz w tym numerze czasopisma Świat Suma.