Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Bieżące wydanie
Ocena

Zrób krok w tył, by ruszyć naprzód!

Czasem dochodzimy do wędkarskiej ściany, zadając sobie pytanie „co robię źle”? Mamy wiedzę, sprzęt i doświadczenie, a nasze wyniki nie poprawiają się. Jak przełamać ten impas? Cofając się!

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Mariusz? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 6/2020, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Przymusowa kwarantanna wszystkim nam dała się we znaki i chyba wiele osób poczuło w tym czasie swoisty głód łowienia jaki niektórzy czują każdego dnia, gdy nie są nad wodą! Jedni wzięli się za czytanie gazet, inni ostro dyskutowali na grupach, jeszcze inni zaczęli planować sezon tydzień po tygodniu. Osobiście też wykonałem masę zaległych prac i masę porządków, by być gotowym na otwarcie łowisk.

Pewnego wieczoru zadzwonił do mnie kolega i zadał mi ciekawe pytanie – Mario co zrobić by być skutecznym nad wodą ?!?
Być może wiele osób pomyśli, że chyba pytał „amator” albo „niedzielny”. Ale „niedzielny” ma mega sprzęt – wiadomo sprzęt nie łowi, ponton, echosonda, kamera, torby pełne przynęt, 300 kg towaru w garażu różnych firm, łódki zdalnie sterowane, dziesiątki katalogów, a nawet własnoręcznie rolowane kulki z wszelkich możliwych sypkich cudów dostępnych na rynku. „Kumaty” gość z zapleczem, a pyta jak łowić… Po dłuższej rozmowie kolega stwierdził, że ma wszystkie gadżety do „podglądania” ryb, przynęty jakie tylko chcą ryby, a mimo to czuje, że jego wyniki z sezonu na sezon wcale nie są lepsze!

Z artykułu dowiesz się:

  • co zrobić gdy dojdziecie do "wędkarskiej ściany"
  • w jaki sposób krok w tył pozwoli nam ruszyć naprzód!
Cały artykuł przeczytasz w tym numerze czasopisma Świat Suma.