Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Sklep

Sklep ROB-TAR

Firma działa od 1997 roku. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym wędkarzem, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w tej szlachetnej dziedzinie - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Od dawna zajmujemy się wędkarstwem, nie tylko jako sprzedawcy, a przede wszystkim jako miłośnicy tego sportu. Właśnie dlatego możemy wybrać najlepszy sprzęt, odzież, przynęty oraz inne niezbędne każdemu wędkarzowi akcesoria.

Co konkretnie możemy Ci zaoferować? Nasza propozycja jest bardzo szeroka i obejmuje wyłącznie sprawdzony i przetestowany w praktyce sprzęt. Sklepów wędkarskich jest wiele, ale Rob-Tar jest tylko jeden. Nie jest to jedynie hasło reklamowe, jest to fakt i to z kilku powodów:

Po pierwsze - nie jesteśmy tylko małym sklepikiem; działamy jako hurtownia. W praktyce oznacza to, że możesz u nas kupić każdy produkt z oferty "od ręki".

Po drugie - nie jesteśmy jedynie handlarzami. Jesteśmy przede wszystkim pasjonatami wędkarstwa. Na co dzień używamy sprzętu, który sprzedajemy. Dlatego bardzo dbamy o to, by oferować naszym Klientom jedynie sprzęt sprawdzony i gruntownie przetestowany.

Po trzecie - proponujemy atrakcyjne ceny. Jesteś stałym Klientem? Planujesz większe zakupy wędkarskie? Powiedz nam o tym. Chętnie udzielimy Ci atrakcyjnego rabatu.

Po czwarte - lubimy dzielić się naszą wiedzą. Nasza hurtownia to nie tylko przestrzeń do handlu. To także mekka tarnowskich (i nie tylko) wędkarzy.

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego sprzętu? Masz wątpliwości natury technicznej? Zapraszamy - postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Zadzwoń do nas, skorzystaj ze specjalnego formularza kontaktowego lub po prostu wpadnij do naszej siedziby na ulicy Starodąbrowskiej 24 Telefon kontaktowy: (14) 692 60 04

DODATKOWO OFERUJEMY WYPRAWY WĘDKARSKIE Z DOŚWIADCZONYM PRZEWODNIKIEM UKIERUNKOWANE WYŁĄCZNIE NA POŁÓW SUMÓW ORAZ PIĘKNYCH SANDACZY I SZCZUPAKÓW W RZECE WIŚLE ORAZ NA JEZIORACH SOLIŃSKIM ROŻNOWSKIM I CZORSZTYŃSKIM.

Służymy dla Państwa z profesjonalną doradą oraz pomocą przy doborze sprzętu sumowego oraz akcesoria niezbędne podczas wypraw.

 

Województwo

małopolskie

Kontakt

Ul. Starodąbrowska 24,
33-100 Tarnów

14 6926004

Godziny otwarcia

Pn-Pt 9-18
Sb 9-16

Świąteczna zasiadka na Łowisku Koi Lakes Wojciech Lenart

Film z Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym PCM 2023