Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Informacje o nas

 

"Świat Karpia" to dwumiesięcznik obejmujący 6 numerów w roku, dostępny jest w salonach Empik, InMedio, Relay w sieciach Ruch i Kolporter oraz we wszystkich dobrych sklepach wędkarskich. Magazyn można zamówić także poprzez prenumeratę, dzięki której czytelnicy otrzymają swój egzemplarz szybciej i dostaną od nas wyjątkowe upominki. Szczegóły na portalu www.swiatkarpia.com.

Czym jest "Świat Karpia"? To przede wszystkim przejrzyste kompendium wiedzy, tworzone przez znanych karpiarzy z Polski i z zagranicy. Jednym z naszych głównych celów, jest tworzenie artykułów w taki sposób, aby zadowolić każdą grupę odbiorców, zarówno tych początkujących, jak i doświadczonych karpiarzy. Realizujemy również filmy pełnometrażowe oraz produktowe, są one wykonywane z dużą starannością, na wysokim poziomie artystycznym.

Ale, jak powiadają wędkarze, na czasopiśmie i filmie "Świat Karpia" się nie kończy ;)! Źródłem pożądanych dla karpiarzy informacji jest również portal internetowy www.swiatkarpia.com. Znajdziecie tutaj głównie aktualności związane z wędkarskim światem karpiowym, przydatne artykuły i nie tylko! Portal pełni również (a może i przede wszystkim) funkcje społecznościowe, dzięki którym każdy użytkownik ma możliwość prowadzenia bloga, nawiązywania nowych znajomości, dodawania bezpłatnych ogłoszeń, zdjęć do galerii i wiele, wiele innych! 

Adrian Śmigiel

Portal karpiarzy - karpiowanie, FORUM karpiowe, filmy karpiowe, sklep karpiowy
© 2013-2017 AS PRO MEDIA TV&FILM PRODUCTION - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie erykszolc.com