Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Informacje o nas

Świat Karpia to portal dla miłośników wędkarstwa karpiowego. W jednym miejscu zebrane są wszystkie najnowsze informacje, oferty, recenzje, zapowiedzi wydarzeń, relacje z zasiadek i zawodów karpiowych. Zgromadzone artykuły i filmy stanowią kompendium wiedzy dla początkujących oraz doświadczonych karpiarzy. 
 
Portal pełni również funkcję społecznościową, gdzie każdy zapalony wędkarz może prowadzić bloga, wrzucać zdjęcia, pisać artykuły, dodawać filmy oraz wymieniać się swoimi spostrzeżeniami na forum. 
Dodatkowo na portalu oddajemy do Waszej dyspozycji dwa moduły, dzięki którym dowiedzie się więcej o rekomendowanych przez nas łowiskach i sklepach wędkarskich.
 
Moduł „Łowiska” to baza łowisk karpiowych w Polsce z naszą rekomendacją. Znajdziecie tu najważniejsze informacje o łowisku, dowiecie się co aktualnie dzieje się na łowisku oraz będziecie mogli obejrzeć galerię zdjęć.
 
Moduł „Sklepy” to baza sklepów wędkarskich naszą rekomendacją. Najważniejsze informacje o sklepie teraz na wyciągnięcie ręki. Dodatkowa funkcja „ofert” pozwoli Wam kupić sprzęt po okazyjnej cenie.
 
„Ryba miesiąca” to kolejna atrakcja na portalu Świat Karpia. Co miesiąc, każdy z Was ma szansę wygrać wartościowe nagrody. Wystarczy dodać swoje zdjęcie z rybą. Po upływie każdego miesiąca wybierzemy wspólnie ze sponsorem nagrody za najlepsze zdjęcie. 
 
Organizujemy towarzyskie spotkania karpiowe, na których panuje zdrowa rywalizacja, a przede wszystkim rodzinna atmosfera. 
 
Zajmujemy się również tworzeniem pełnometrażowych filmów karpiowych, które znajdziecie na naszym kanale „Świat Karpia” na YouTube. Jesteśmy również w social media na Facebooku i Istagramie.
 
Nasza Pasja to Świat Karpia.
 
Redaktor Naczelny 
Szymon Stasierski