Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Bieżące wydanie
Ocena

24 godziny

Czy podczas krótkich zasiadek musimy być skazani na porażkę? Zdecydowanie nie! Jest jeden warunek: trzeba się do nich przygotować, dobrać odpowiednią strategię. Wtedy nawet w tak krótkim czasie możemy być skuteczni i cieszyć się z pięknych karpi na macie.
 

Szybciej, szybciej i szybciej... W takich trzech słowach można opisać otaczającą nas rzeczywistość. Większość z nas pracuje i ma obowiązki życia codziennego. Stawiamy sobie ciągle nowe cele, aż w końcu przychodzi taki moment, w którym zdajemy sobie sprawę, że brakuje nam czasu na cokolwiek, nie wspominając już o naszym wspaniałym hobby, jakim jest karpiarstwo.
Czy brak czasu eliminuje nas i pozbawi tego, co naprawę kochamy? Czy szybkie wypady nad wodę mają w ogóle sens? I co zrobić, żeby bez odpowiedniego przygotowania miejscówki być skutecznym i łowić piękne ryby? Niestety na to pytanie wam nie odpowiem, ale postaram się przekazać - na podstawie moich doświadczeń - wskazówki, które zwiększą wasze szanse na złowienie karpia podczas jednodniowych zasiadek.

 

Z artykułu dowiesz się:

  • strategia na krótką zasiadkę
  • jak wybrać miejsce do położenia zestawów
  • dlaczego nie nęcić dużą ilością zanęty
  • jakie przynęty wybrać
Cały artykuł przeczytasz w tym numerze czasopisma Świat Suma.