Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Zawody

Ocena
Miejsce
Borowy Staw
Data
2018-10-04 - 2018-10-07
Opłaty
750 zł brutto

Jesienne spotkanie na Borowym Stawie

Borowy Staw, to otwarte w tym roku łowisko karpiowe w Wielkopolsce, nieopodal Konina. Właścicielem łowiska jest Radosław Borowiak (od prawej na plakacie). Wiosną na tym łowisku realizowaliśmy film z Szymonem Stasierskim z cyklu "Moja karpiowa droga". 

Możecie go obejrzeć pod tym linkiem - <<< FILM >>>

Świat Karpia w październiku, w dniach od 4 do 7 organizuje "Jesienne spotkanie ze Światem Karpia" na wspomnianym łowisku. Jest to impreza towarzyska z nutą rywalizacji. W zawodach może wziąć udział 12 drużyn dwuosobowych. Nagrodzone zostaną miejsca I, II, III oraz łowca największej ryby. Sponsorami zawodów są: Robinson, Carpex, 4Success, NG24, sklep Śrubiarnia oraz Aqua-Vu. Wartość nagród to aż 9000 zł, wśród nich znajdą się takie produkty jak: namioty, łóżka, kamery podwodne, zestawy sygnalizatorów i inne. Spośród nienagrodzonych drużyn podczas zakończenia zawodów rozlosowane zostaną dwie weekendowe zasiadki na łowisku Borowy Stawy - www.borowystaw.pl

Wpisowe na zawody wynosi 750 zł brutto (w tym VAT 23%). Szczegóły dotyczące płatności znajdują się w regulaminie zawodów.
Podczas zawodów liczyć się będzie ogólna waga złowionych ryb przez daną drużynę.

Zapisy przyjmowane są e-mailowo:  redakcja@swiatkarpia.com. W zgłoszeniu należy podać: imiona i nazwiska zawodników, adres korespondencyjny, numer telefonu.

Organizatorzy

Świat Karpia

Sponsorzy

Robinson, Carpex, NG24, 4Success, Śrubiarnia

Nagrody

Wartość 9000 zł