Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Informacje o nas

 

Wydawnictwo AS PRO MEDIA to największe w Polsce media popularyzujące wędkarstwo karpiowe. Firma, która przez ostatnie 4 lata wydawała drukowane czasopismo Świat Karpia, od stycznia 2018 roku rozpoczęła jego dystrybucję za pomocą bezpłatnej aplikacji internetowej i mobilnej.

"Świat Karpia" to miesięcznik obejmujący 12 numerów w roku, dostępny jest poprzez aplikację „Wydawnictwo AS PRO MEDIA” dla wszystkich wędkarzy w Polsce za darmo.

Czym jest e-magazyn "Świat Karpia"? To przede wszystkim przejrzyste kompendium wiedzy, tworzone przez znanych karpiarzy z Polski i z zagranicy. Jednym z głównych celów, jest tworzenie artykułów w oparciu o doświadczenie autorów. Selektywny dobór tekstów sprawia, że artykuły przeznaczane są dla zarówno początkujących, jak i doświadczonych karpiarzy. Wydawnictwo realizuje także działalność produkcyjną, filmową. Z nami powstają wędkarskie filmy pełnometrażowe oraz produktowe, które realizowane są z dużą starannością, na wysokim poziomie artystycznym i merytorycznym.

Polscy wędkarze karpiowi do swej dyspozycji maja także odświeżony, z nowa szatą graficzną, portal www.swiatkarpia.com .W miejscu tym publikowane są aktualności ze środowiska wędkarzy karpiowych, opisy zasiadek a także najpiękniejsze zdobycze Czytelników i internautów. Na portalu publikowane są także informacje o nowościach, zapowiedzi wydarzeń i relacje z zawodów. Wśród informacji znajdują się także testy produktowe i treści marketingowe.

Portal pełni również (a może i przede wszystkim) funkcje społecznościowe, dzięki którym każdy użytkownik ma możliwość prowadzenia bloga, nawiązywania nowych znajomości, dodawania bezpłatnych ogłoszeń, zdjęć do galerii i wiele, wiele innych!