Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Sprzęt

Ocena

POP-UP i POP-UP Fluo Profess Fishing

W bogatej ofercie serii wysokiej jakości kulek proteinowych Signal Bait firmy Profess znajdziemy kulki proteinowe pływające i pływające fluo, wykonane na bazie lekkiej wysoko proteinowej mieszance. Bardzo praktycznym rozwiązaniem zastosowanym przez producenta jest wymieszanie dwóch rozmiarów kulek w jednym opakowaniu w przypadku fluo 10-15 mm, kulki pop-up natomiast oferowane są w rozmiarze 16-20 mm.

FLUO POP-UP
Kulki proteinowe pływające o żywym jaskrawym kolorze, wzbudzającym zainteresowanie ryb, znacznie odróżniają się swoją barwą i intensywnym zapachem od kulek zanętowych co dodatkowo wabi karpie. Świetnie sprawdzają się w wodach mulistych, zaletą kulki jest nieograniczona pływalność i długo utrzymujących się zapach.

opakowania: 200ml
rozmiar: 10-15 mm

Do wyboru mamy kilka smaków:
orzech tygrysi
dojrzała śliwka
krab królewski
squid
truskawka-wanilia
muszla
artcic kryll

PŁYWAJĄCE POP- UP
Doskonałe kulki haczykowe wykonane na bazie bardzo lekkiej wysoko proteinowej mieszanki o wysokiej zawartości dodatków wabiących. Bardzo dobre efekty przynosi "podbicie" kulki tonącej połówką kulki pływającej jak i sporządzanie bałwanków czyli dwóch kulek tonącej i pływającej. Seria oparta całkowicie na najwyższej jakości naturalnych produktach bogatych w białka, tłuszcze i węglowodany.

opakowania: 250 ml
rozmiar: 16-20 mm

Dostępne w kilku smakach:
truskawka
świeża kałamarnica
krwista ochotka
kukurydza-wanilia
krab-banan
czosnek-chili

Dystrybucja detaliczna: www.carptravel.pl

Galeria