Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Sprzęt

Ocena

Prologic 2019 - Kombinezon Realtree Fishing

Kombinezon składa się z dostępnych oddzielnie kurtki i spodni. Łączy je wykorzystanie w nich kamuflażu RealTree Fishing i materiału zewnętrznego z membraną klimatyczną. Materiałem tym jest tkanina ze 100% poliestru o splocie Taslan z pokryciem hydrofobowym. Od strony wewnętrznej materiał został pokryty membraną klimatyczną o wodoodporności na poziomie 8000mm słupa wody, jest ona oddychająca. Dla maksymalnej pewności wszystkie szwy są od środka podklejone specjalną taśmą

Komfort noszenia zapewnia bardzo dobre wykończenie wnętrza, zarówno kurtki, jak i spodni. Rękawy, kaptur i nogawki są obszyte od wewnątrz tkaniną ze 100% poliestru o splocie Taffeta. Poza rękawami wnętrze kurtki i spodni poza nogawkami jest obszyte poliestrową siatką, która wydatnie polepsza odparowywanie potu na zewnątrz kurtki.
Kurtka i spodnie zapinane są na dwukierunkowe, wytrzymałe zamki bryzgoszczelne. Kurtka posiada zwijany kaptur z daszkiem i regulacją. Elastyczne mankiety posiadają regulację obwodu na rzep. Znajdziemy tu także dwie kieszenie zewnętrzne zamykane na bryzgoszczelne zamki i jedną kieszeń wewnętrzną zamykaną na zamek. Dół kurtki posiada regulację obwodu.
Spodnie wyposażone są w przedłużony tył i regulowane szelki. Są one elastyczne w pasie. Wyprofilowane kolana posiadają wzmocnienie z dodatkowej warstwy materiału. Również nogawki są wzmocnione. Posiadają także możliwość rozpięcia na zamek. Dwie kieszenie boczne spodni są zamykane na bryzgoszczelne zamki. Zarówno kurtka, jak i spodnie dostępne są w rozmiarach od M do XXL.

W informacji prasowej Prologic na temat wykorzystania nowego wzoru kamuflażu możemy przeczytać:
Podczas zasiadki wędkarze oczekują, aby było im sucho, ciepło i wygodnie. Te elementy wyznaczają efektywność zasiadki. Czy warto zastanawiać się nad designem? Jako wędkarze pragniemy być jak najbliżej natury. Podążać za rytmem drzew, wody i ryb. Chcemy jak najbardziej wtopić się w otaczającą nas naturę.
Wierzymy, że wzór RealTree Fishing stanie się bardzo popularny wśród wędkarzy dumnych z ich outdorowego stylu życia – ludzi ceniących najbardziej czas spędzony nad wodą. Wpisuje się one doskonale w ofertę najwyższej jakości, wysoko funkcjonalnych i innowacyjnych produktów odzieżowych Prologic.

http://www.prologicfishing.com/

Galeria