Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Film

Ocena
Autor
redakcja_jd

Filmowa prezentacja zanęt Extru Fish – Method Feeder

Extru Fish Method Feeder to seria opracowana z myślą o ochronie zbiorników wodnych i bezpiecznym trawieniu pokarmu przez ryby. Ta eco zanęta jest bezpieczna dla ryb i innych organizmów.

Pochodząca z Anglii i w praktyce już zadomowiona na europejskich zbiornikach Method Feeder wybierana jest przez coraz większą liczbę polskich wędkarzy. W segmencie fedderowym każdy szanujący się producent posiada swoją ofertę. W tym gronie także i polskie firmy.

Extru Fish w serii skierowanej do fedderowców oferuje: zanętę wędkarską, dipy, dumbelsy, waftersy i fluo gel. Seria w swym składzie jest wysokoproteinowa, nie zawiera przy tym konserwantów i sztucznych barwników. Jak dowiedli specjaliści z uniwersytetu poznańskiego nie zanieczyszcza także zbiorników wodnych.

W palecie zanęt wędkarskich EXTRU METHOD wybieramy w 7 smakach, to: Toxic Mix, Halibut krill, Sweet cookies, Skorupiak-robak, Shock fruits, Chocolate i Arctic Krab. Zanęty te świetnie pracują w podajnikach do metody, gdzie wykazują szybką tendencję do uwalniania frakcji do góry.

 

Filmy tego użytkownika