Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Porada

2019-02-13

Karpie kochają spokój i ciszę

Zapraszamy do lektury artykułu, który przygotował Danny Fairbrass. Szef marki Korda, podzielił się z nami swoimi doświadczeniami w kwestii wędkowania w trudnych miejscach, gdzie karpie mają "spokój i ciszę". 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotowała Danny? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 2/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


Fragment artykułu:
Karpie kochają spokój i ciszę, nikogo więc nie dziwi, że często znajdują się w miejscach, w których mają trochę schronienia. Większość jezior, kanałów i rzek ma zarośnięte obszary, w których często można znaleźć ryby. Miejsca te często dają dużą szansę na brania, ale wiąże się to z ryzykiem. Karpiowanie w zaroślach to coś, co należy rozumieć i praktykować z uwzględnieniem bezpieczeństwa łowionych ryb. Kiedy wszystko robione jest poprawnie, może być kluczem do sukcesu, a co więcej nawet największe karpie znajdą drogę do twojego podbieraka. Często spotykana sytuacja to zarośnięty brzeg po przeciwnej stronie jeziora lub nawet wyspa ze zwisającymi krzewami i suchymi drzewami. Karp może znaleźć schronienie, jak również i jedzenie w tych okolicach.

 

Polecane porady