Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Porada

2017-05-09

Sposób na amura – zapowiedź artykułu

„Amurowy sezon”, właśnie taki tytuł nosi temat numeru. Już w najnowszym wydaniu Paweł Opiela zdradzi Wam klucz do tego jak sprawić, by wasza amurowa zasiadka zakończyła się sukcesem.  

Fajnie czasem urozmaicić swoją zasiadkę karpiową i przygotować choć jeden zestaw na amura, a nawet wybrać się na zasiadkę z nastawieniem na złowienie amura.
W najnowszym numerze Świata Karpia, który już za kilka dni pojawi się w sprzedaży będzie można przeczytać artykuł przygotowany przez Pawła Opielę, czyli naszego amurowego speca. Zdradzi on między innymi jak przygotować się odpowiednio na zasiadkę by zakończyła się ona wielkim sukcesem. Poznamy również wiele trików związanych z odpowiednim wyborem miejsca, oraz oczywiście kuchnią amurową, w końcu amury słyną z tego, że lubią sobie coś przekąsić.
Nie można również zapomnieć o odpowiednim holu i podebraniu. Nie zapominajmy o tym, że amur lubi się niekiedy zabawić w akrobatę i może wyskoczyć nam z podbieraka w najmniej oczekiwanym momencie. Chcecie wiedzieć więcej na temat amurowych zasiadek? Koniecznie przeczytajcie artykuł, który przygotował dla Was Pawła w najnowszym wydaniu Świata Karpia 3/2017.

Polecane porady