Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Porada

2019-05-20

Zaufać sobie

Obecnie coraz więcej karpiarzy w pogoni rekordami zatraca to co w tej pasji jest najważniejsze – ryby. Może warto przystanąć na chwilę i „zaufać sobie”. Zachęcamy do lektury świetnego teksty, który przygotował Łukasz Kruczek.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Łukasz? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 5/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


Fragment artykułu:

Gdy czytacie ten tekst, sezon trwa w najlepsze. Wielu z was postawiło sobie jasne cele do zrealizowania. Większość zapewne chce złowić swoje PB, czyli osobisty rekord. Warto jednak się zastanowić nad jedynym, najważniejszym celem. Jakim? Czerpaniem radości z tego, co robimy.

Od pewnego czasu można zauważyć wzrost popularności wędkarstwa. Rosnące zainteresowanie idzie w parze z większą ilością stron internetowych, fanpage'ów, forów czy też grup na popularnych portalach social media. Duża ilość wędkarzy zachłysnęła się karpiowaniem. W związku z tym rośnie presja na łowienie większych czy też większej ilości ryb. Wszystko po to, żeby przypodobać się kolegom, którzy - jak my - obcują z naturą, łowiąc karpie.
 

Polecane porady