Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2017-11-29

Czytasz gdzie chcesz...

Szeroki dostęp do Internetu to dziś norma. Informacje mamy na wyciągniecie dłoni, a ich wybór jest niemal nieograniczony. Szukamy tych, które nas najbardziej interesują, licząc przy tym, że są prawdziwe, a nie wymyślone.  

Użytkownicy aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA, która już w grudniu będzie mieć swoją premierę na polskim rynku wędkarskim mogą mieć pewność, że każde napisane słowo opiera się na doświadczeniach autorów. Zawsze przykładaliśmy dużą wagę do merytoryki tekstów i w tej kwestii nic się nie zmienia. Treść artykułów, które znajdą się w każdym kolejnym numerze e-czasopisma (pierwszy 7 stycznia) to kwintesencja wiedzy i lata praktyki autorów na różnych zbiornikach w Polsce i za granicą.

Użytkownicy aplikacji w każdym nowym wydaniu znajdą same premierowe artykuły. A wygodny dostęp do nich będzie możliwy także w trybie offline. Nie ważne gdzie złapie Was ochota by czytać Świat Karpia, dokładnie tam będziecie mogli to zrobić. Wystarczy do tego chwila wolnego czasu i smartfon pod ręką. Oczywiście nie zapominamy o tych Czytelnikach, dla których smartfon nie jest pierwszym wyborem. Dla nich przygotowaliśmy wersję aplikacji na tablet i desktop, czyli internetowy czytnik, pozwalający czytać e-magazyny w domowym zaciszu.

Jak pokazują badania (GemiusPBI) w Polsce we wrześniu 2017 z Internetu korzystało ponad 26 milionów ludzi. Z grupy tej ponad 20 milionów użytkowników czyta informacje poprzez smartfony i tablety. Polska jest w ścisłej czołówce tej kategorii w Europie. Trudno się dziwić. To dziś najszybsze źródło dostępu. A my umiemy z niego korzystać.

W podróży, w poczekalni czy nad wodą. Od teraz swoje ulubione artykuły wraz z filmami możesz mieć przy sobie. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację i korzystać. Gdzie tylko zechcesz. Premiera już niebawem...

 

Polecane aktualności