Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-07-03

Paweł Kokoszka: Sezon na konia

Każdy z nas marzy o spotkaniu z „rybą życia”, z legendarnym „koniem”, jak jednak przygotować się do zasiadki, której celem ma być taki okaz. O tym przeczytacie w artykule Pawła Kokoszki. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Paweł? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 3/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


 

 

Fragment artykułu:
Wybór łowiska, później konkretnego stanowiska czy miejsca, w którym położymy zestawy, dobór przynęt i ostatecznie przynęty, po czym w końcu umieszczenie zestawów w wodzie i okres oczekiwania… Niekiedy następuje to bardzo szybko, a niekiedy dopiero po kilku dniach. Kiedy przez dłuższy okres nie mamy żadnego kontaktu z rybą, zazwyczaj pojawia się zwątpienie we własne umiejętności. Sam niejednokrotnie tego doświadczyłem. Najważniejsze, aby nie działać wtedy pochopnie. Jeżeli jesteśmy pewni swych umiejętności, wiemy, że nasze zestawy są prawidłowo skonstruowane, a przynęta odpowiednio położona, pozostaje wyłącznie oczekiwanie.

Polecane aktualności