Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-02-14

Premiera nowych kulek Carp Gravity

Paweł Szewc już od pewnego czasu zapowiada nowości w swojej ofercie. Jednym ze smaków ma być Bloodworm/Caviar.

Carp Gravity przygotowało specjalną akcję promocyjną połączoną z konkursem, w którym do wygrania są zestawy złożone z kulek oraz dipu. Szczegóły zabawy zamieszczamy poniżej.
Już 17 lutego ruszamy z premierą nowego smaku BLOODWORM / CAVIAR. Na Rybomani w Poznaniu mieliście już okazję zakupić ten smak, jednak nie wszyscy mogli tam być. Dlatego specjalnie dla Was w sklepie internetowym od soboty ruszamy z premierą nowego smaku. Pojawi się kilkanaście produktów Ochotka / Ikra oraz pellety w wiadrach 3kg i pasty pelletowe.
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs. Dla trzech pierwszych klientów, którzy złożą zamówienia najszybciej w dniu 17 lutego 2018 r. przewidzieliśmy nagrody. Trzy osoby otrzymają po 1 kilogramie kulek zanętowych Ochotka / Ikra oraz Bio Dip w tym samym smaku. Zadecyduje sklepowy zegar, który podaje dokładną datę widoczną na zamówieniu. Pamiętajcie bądźcie czujni o północy z piątku na sobotę. 

Dla wszystkich pozostałych klientów przewidzieliśmy rabaty na nasze nowości. Ceny będą widoczne od 17 lutego i będą podobne do targowych. Serdecznie Was zapraszamy.

Polecane aktualności