Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-07-13

To kosmici!!!

Bartosz Czechowski w swoim stylu przygotował ciekawe opowiadanie, w którym głównym wątkiem jest brak brań. Kto jest temu winny? 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Bartosz? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 3/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


TO KOSMICI!!! - taki tytuł nosi artykuł Bartosza Czechowskiego, w którym dwóch kolegów przekomarza się dlaczego nie mają brań. Naprawdę warto poczytać – pół żartem, pół serio.

Siedzieli już pięć dni nad brzegiem tego pięknego stawu i cały czas byli „na zero”. Miało być tak pięknie, zasiadkę planowali od dwóch miesięcy, wszystko było przygotowane w najmniejszym szczególe. Kuba był tu wcześniej dwa razy i znał to stanowisko całkiem przyzwoicie. Cały plan i strategię przemyśleli wcześniej. Wydawało się, że przyjadą i będą łowić tu aż do bólu rąk. Teoretycznie były podstawy ku takiemu myśleniu. W wodzie tej nie brakowało głodnych karpi i amurów, populacja ich był naprawdę duża, a zbiornik to raptem niecałe 8 hektarów. Coś jednak było nie tak...
- Mówię ci, to wszystko przez ciśnienie, skacze jak zwariowana małpa w klatce. To wszystko przez tę małpę!!! Do tego ta pogoda, sam widzisz, co wyciągniemy fotele przed namiot, by w spokoju wypić piwko, zaczyna padać i znowu gnieździmy się w tej dziupli.
Hola, hola to nie dziupla, tylko porządny, duży, karpiowy namiot - sprzeciwił się Kuba.

Polecane aktualności