Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2014-06-17

Brytyjski potentat wkracza na dobre!

Firma znana każdemu z Was, przede wszystkim ze znakomitej jakości produktów, charakterystycznego loga, jak również z niesamowitych podwodnych filmów, rozwija skrzydła na polskim rynku.  

Firma Korda, pomimo tego, że obecna jest już od wielu lat na polskim rynku, w tym roku nadciąga z ofensywą ! Dzięki zaangażowaniu dystrybutora, firmy Daiwa-Cormoran, obecność na poznańskich targach „Rybomania” ikon takich jak Ali Hamidi czy Darrel Peck, a także powstanie teamu, to zapowiedź tego, czego jak dotąd na polskim rynku brakowało ze strony brytyjskiego potentata.
Co będzie to znaczyło dla Was ?
Przede wszystkim lepszą dostępność do wszelkich publikowanych materiałów, przetłumaczonych na język polski ! Będziecie także na bieżąco ze wszelkimi działalnościami Kordy, czy nowymi produktami.

 

 

Na tę chwilę, jedynym medium, za którego pośrednictwem możecie śledzić poczynania firmy to fan page na Facebooku. Natomiast jeżeli chodzi o team, na razie jego jedynym przedstawicielem i koordynatorem działań jest Wojtek Wolny, związany również od kilku lat z czeską firmą Jet Fish. Firma jest na etapie poszukiwania kolejnych współpracowników.

Zapraszamy serdecznie na fan page: https://www.facebook.com/kordapoland

Polecane aktualności