Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2014-08-16

Carp Show & Carpshop Cup 2014 - dzień pierwszy

W piątek 15 sierpnia o 10:00 zaczęła się kolejna edycja „Carp Show Nad Wodą” na łowisku Carpshop Lakes.

Jednym z punktów programu był pokaz łódek gdzie największą sensacje zrobiła polska produkcja „hand made” pod marką Tryton.Dużym zainteresowaniem cieszyły się również testy wędzisk bezpośrednio nad wodą. Dla przybyłych tam karpiarzy był to doskonały sposób, aby znaleźć sprzęt, który pasuje im do ręki.

Głównym punktem programu był jednak konkurs rzutu, w którym do wygrania były dwa atrakcyjne wędziska Quantum Radical Ritual Carp 13' 3,5 lb. Rywalizację o ten wspaniały komplet wart prawie 3 tys. zł wygrał Michał Waliszka tester firmy Nash Polska oddając rzut na 141m jednym z tych właśnie wędzisk, które były do wygrania.

Michał w ciągu tych pokazów prezentował najnowszą odzież z serii H-GUN od Nasha, kulki do szybkiego łowienia oraz wiązał zestawy typu chod-rig na ich najnowszych materiałach. W trakcie show można było obkupić się w wiele ciekawych nowości. O 17:00 zaczęło się grill party.

W międzyczasie około godziny 18:00 odbyło się losowanie stanowisk przez zawodników, którzy od dzisiaj aż do wtorku będą się zmagać w zawodach o puchar Carpshopu. Wszyscy startujący otrzymali od Quantum Radical napoje energetyczne firmowane nazwami produkowanych przez nich kulek m.in. Yellow Zombi i Bloody Chicken.

Rodzimy producent kulek firma Carp Life ofiarowała każdemu zawodnikowi start pack w postaci swoich produktów.W ciągu pierwszych godzin zawodów złowiono już kilka karpi.
O ich przebiegu będziemy oczywiście Was codziennie informować.

tekst i zdjęcia:
Dawid Patlewicz

Galeria

Polecane aktualności