Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2020-01-24

Firma Sonik Sports znalazła dystrybutora w Polsce! Przy okazji jest praca!

Oferta sprzętu karpiowego jest naprawdę ogromna, ale to dla wędkarzy chyba nie problem. Wszyscy chcemy przecież mieć jak największy wybór. Na pewno więc zainteresuje was fakt, że znana brytyjska firma Sonik będzie niebawem bardziej obecna w Polsce, a ich wysokiej jakości produkty szerzej dostępne.

Firma Sonik powstała w 2008 roku, założona przez Iana McCormacka. Przyświecała mu idea dostarczenia sprzętu jak najwyższej jakości w rozsądnych cenach. Sprzęt Sonik'a z założenia ma świetną relację jakości do ceny. Wędkarze są obecnie bardziej świadomi tego czego potrzebują dlatego Sonik Sports dostarcza produkty trwałe i praktyczne, które sprawiają, że łowienie daje jeszcze więcej przyjemności.

Sonik na poważnie wchodzi na rynek polski. Zaprosił do współpracy firmę FTT Poland (dystrybutora takich marek jak Deeper, Westin Fishing czy Wiley X). FTT Poland została wyłącznym dystrybutorem marki Sonik w Polsce. Fani marki mogą spodziewać się szerszej dostępności produktów w najlepszych sklepach karpiowych w Polsce.

Ponadto kolejna informacja szczególnie interesująca dla osób poszukujących pracy w branży wędkarskiej. Firma FTT Poland aktualnie poszukuje osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego. CV oraz LM można wysyłać na maila info@ftt-poland.com

Klikając w poniższe logo firmy przeniesiecie się do strony producenta.

 

Polecane aktualności