Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-05-29

IV Zawody z Carp Hunter Team

W dniach 23-26.05.2019 odbyła się czwarta już edycja zawodów z Carp Hunter Team. Było one równocześnie eliminacjami do Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym. Tym razem zawodnicy spotkali się nad ponad czterdziestohektarowa woda w miejscowości Jerzyn. 

Czwartek, godzina 10:00. Nadszedł czas rozpoczęcia. Krótki wstęp, omówienie regulaminu i losowanie stanowisk odbyło się bardzo sprawnie. Wszystkie drużyny nie zwlekając ani chwili rozjechali się na stanowiska. Już po chwili od rozpoczęcia łowienia dostajemy informacje o pierwszej rybie. No i worek się rozwiązał. Po pierwszej dobie wyłoniło się kilka ekip które zaznaczają chęć walki o podium. Doławiane są kolejne rybki. Po każdym ważeniu następuje zmiana liderów. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zgłoszenia.
Rywalizacja trwała do ostatnich minut, to co się działo to przykład na to czym jest karpiowanie, emocje, zdrowa rywalizacja i niedosyt tych ekip które wracają o "kiju" to scenariusz tego co się działo przez ostatnie dni na tej wspaniałej wodzie.

Niedziela, godzina 10:00 sygnał kończący zawody... wędki wyciągnięte z wody. Wszyscy pakują się w pośpiechu. Już godzinę później spotykamy się na przystani w celu zakończenia. Szybkie podsumowanie no i przystępujemy do ogłoszenia wyników. Następnie rozdanie nagród, pamiątkowe zdjęcia z zawodnikami. Dzięki naszym wszystkich sponsorom mogliśmy na koniec rozlosować kilka nagród pocieszenia. Gratulujemy zwycięskiej drużynie i życzymy powodzenia na PCM 2019.

Dzięki za super atmosferę, za rywalizacje fair-play, to sprawiło, że te zawody przejdą do historii naszego Teamu. Myślę że nasza ekipa Carp Hunter Team to świetny przekład na to że wspólna pasja łączy. Dziękujemy całemu teamowi za pomoc w organizacji jak i w czasie trwania zawodów. Dziękujemy również sponsorom za tak wspaniale nagrody:

Mivardi Polska
Firma LIZEL MINI STOCZNIA
Carponline
Warmuz Baits
Sklep Wędkarski Trotka
Łowisko Specjalne Jerzyn.

Klasyfikacja generalna:

1 Miejsce
Piotr Wielgosz & Patryk Pachela
RKK (Rakoniewicki Klub Karpiowy)
Łączna waga złowionych ryb 73,090 kg
Ilość szt. 9

ZWYCIĘZCY ELIMINACJI DO MPwWK PCM 2019 r

2 Miejsce
Marcin Kaczmarek & Tomasz Kaczmarek
Carp Hunter Team
Łączna waga ryb 65,490 kg
Ilość szt. 7

3 Miejsce
Łukasz Gołdyn& Mariusz Skibik
NO NAME TEAM
Łączna waga ryb 46,480 kg
Ilość szt. 5

Łowca Big Fish
Robert Czernecki Carp Hunter Team

Pierwsza Ryba Zawodów
Marcin Kaczmarek

Pierwszy Amur Zawodów
Tomasz Kaczmarek
 

Galeria

Polecane aktualności