Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-01-07

Jak przygotować się na samotne zasiadki?

Samotne zasiadki mają swój klimat i pozwalają oddać się w pełni naszej pasji. Jednak aby taki wyjazd móc wspominać jedynie pozytywnie należy sęi odpowiednio do niego przygotować. Jak? O tym przeczytacie w artykule, który przygotował Dawid Starzyk. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Dawid? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 1/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


 Fragment artykułu:

Poranna mgła unosząca się nad taflą wody, mieszająca się z aromatem parującej z kubka świeżo zaparzonej kawy to magiczny klimat, którym można upajać się w nieskończoność. Samotne zasiadki to możliwość wtopienia się w otaczającą nas przyrodę, która - jeśli potrafimy być wystarczająco dyskretni - zawita aż pod próg naszego namiotu. 

Takie wyjazdy to też świetny czas na testowanie nowych zestawów, technik, wymyślonych przez nas sposobów czy tajnego karpiowego żarcia, którymi nie od razu chcemy się dzielić z innymi. Generalnie same plusy, przemawiające za samotnymi zasiadkami. Jednak z praktyki wiem, że bardzo rzadko mamy takie okazje. W praktyce tylko wczesna wiosna i późna jesień to czas, kiedy mamy szansę na bycie jedyną osobą na zbiorniku. Znalezienie odludnego łowiska, w którym możemy złowić karpia, jest w dzisiejszych czasach bardzo trudne. Dlatego tym bardziej takie wyjazdy, kiedy mogę pobyć sam ze sobą i otaczającą mnie przyrodą, są dla mnie szczególne.

Polecane aktualności