Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-01-14

Jezioro niespełnionych marzeń

Francuskie łowisko Cassien to jedna z ikon karpiowych wód w Europie. W minionym sezonie nad jej brzegami zjawił się Tomasz Mulka wraz z włoskim przyjacielem. Zachęcamy do lektury artykułu Tomka, w którym opisuje swoje spostrzeżenia. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Tomek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 1/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


Fragment artykułu:
Początkowo plany wyjazdu nad tę legendarną wodę miały się ziścić na przełomie 2018 i 2019 roku, jednakże podczas jednego ze spotkań w Wielkiej Brytanii, gdy dzieliliśmy hotelowy pokój z moim przyjacielem z Włoch, doszliśmy do wniosku, że może warto spróbować swoich sił jeszcze na koniec tego sezonu. Czy było warto, dowiecie się na samym końcu tego artykułu. 

Podejrzewam, że większość z was słyszała o tym miejscu, a co druga osoba zapewne oglądała niejeden film nakręcony właśnie o nim. I tym razem nie było inaczej, ponieważ sam postanowiłem zabrać ze sobą operatora, który uwiecznił tę podróż w kadrach, którymi podzielę się z wami bliżej wiosny.

Polecane aktualności