Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-12-17

Klub Carp Gravity

Kolejny członek klubu Carp Gravity podsumowuje swój karpiowy sezon. Tym razem to młodzieżowiec Mikołaj Kot, który odnotował w bieżącym roku kilka sukcesów i wyholował ładne ryby. Zapraszamy do jego podsumowania. A skoro jesteśmy już przy klubie Carp Gravity, to przy okazji chcieliśmy przekazać pewną informację.

„Czy ten sezon był dla mnie udany? Sam nie wiem co odpowiedzieć przecież zawsze mogło być lepiej, ale i tak jestem zadowolony z minionego sezonu. Sezon dla mnie rozpoczął się dość późno, ale od razu z przytupem. W maju wraz z kolegą Mateuszem startowałem w zawodach karpiowych, które udało nam się wygrać. Byłem bardzo zadowolony z takiego rozpoczęcia sezonu i zarazem cieszyłem się ponieważ w sierpniu wraz z Mateuszem startowaliśmy w Mistrzostwach Polski Juniorów nad przepięknym Wygoninem. Niestety nie dane nam było wygrać tych zawodów, ale świetnie się bawiliśmy z Matim. W tym sezonie nie miałem dość dużo czasu na długie zasiadki, więc każde wolne weekendy starałem się spędzać nad wodą. Czasem były to pojedyncze noce, a czasem dwie lub trzy. Kulką którą upodobałem sobie w tym roku był pop-up kukurydza oraz jak dla mnie niezawodny Wild Krill. Bardzo cieszę się z minionego sezonu i mam nadzieję że kolejny będzie jeszcze bardziej owocny”

Nie przypadkowo pisaliśmy o członkach klubu Carp Gravity. Ale do rzeczy. Carp Gravity ogłosiło nabór na nowych członków klubu. Jeśli więc jesteś aktywnym karpiarzem, każdą wolną chwilę spędzasz nad wodą, a przy okazji masz fajne wyniki i łowisz ładne okazy, to klub Carp Gravity jest dla Ciebie! A z czym się wiąże członkostwo w takim klubie zapytacie? Będziecie mogli testować nowości, kupować karpiowy towar ze zniżką i poczuć świetną atmosferę wśród ludzi tak samo zakręconych na punkcie karpiowania jak wy! Spieszcie się, czas składania zgłoszeń mija 10 stycznia 2020. Link do strony rekrutacyjnej znajdziecie TUTAJ

Polecane aktualności