Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-02-12

Konkurs Walentynkowy Borowego Stawu

W związku ze zbliżającymi się Walentynkami właściciele łowiska Borowy Staw przygotowali specjalną promocję oraz konkurs, w którym do wygrania jest dobowa zasiadka na zbiorniku.  

Poniżej zamieszczamy treść postu konkursowego, który należy udostępnić (tylko oryginalny na profilu Borowego Stawu). Właściciele łowiska wylosują zwycięzcę.


KONKURS!
Udostępnij ten post >>>POST<<< na swoim profilu FB. Spośród osób, które udostępnią post publicznie wylosowana zostanie jedna osoba, która otrzyma voucher na weekendową (2 doby) zasiadkę na Borowym Stawie.


Borowy Staw:
Witajcie! Za tydzień Walentynki. Kartki z wierszykami, zatłoczone kino, kolacja w restauracji pełnej zakochańców..... a może coś dla dwojga na łonie natury?

Nasze WALENTYNKOWE VOUCHERY UPOMINKOWE czekają na Was. Kto je zamówi do 14 lutego dla swojej Walentynki (Walentego), weekend (2 doby) na Łowisko Borowy Staw otrzymuje specjalną cenę 150 zł! (osoba towarzysząca za free).
To wspaniała okazja do spędzenia romantycznego weekendu we dwoje. Jeżeli nie masz prezentu dla kochanej osoby, lub chcesz zaprosić kolegę/koleżankę do wspólnej zasiadki na Borowym - podaruj jej VOUCHER UPOMINKOWY, który możecie wykorzystać w dowolnym terminie. Może to tam rozkwitnie Wasza... pasja do wędkowania!

Zamawiajcie VOUCHERY e-mailowo - łowisko@borowystaw.pl lub SMS 609 505 691. Wysyłamy pocztą lub kurierem.
Minimalny okres to 1 doba - ale co to dla Was!
Pozdrawiam i zapraszamy!

Polecane aktualności