Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-08-01

Lato na żwirowni – Marcin Burek

Marcin Burek: "Każda pora roku rządzi się swoimi prawami i każdy zbiornik ma swoje tajemnice. Jeśli chodzi o łowienie w żwirowniach latem, trzymam się kilku podstawowych zasad. Pierwsza... "

Zapraszamy do lektury artykułu Marcin Burka, w którym opisuje swoje doświadczenia i patenty na letnie żwirownie. Jest to jedna z ciekawszych odmian łowisk, a na pewno trudnych i wymagających przygotowania. O tym właśnie przeczytacie w tym materiale.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Marcin? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 4/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


 

Fragment artykułu:
Lato to okres, kiedy nad naszymi wodami panuje szum i gwar. Żar leje się z nieba. Turyści, plażowicze, wędkarze – trudno znaleźć spokój. Ale lato to dobry czas na łowienie amurów, na które uwielbiam polować na żwirowniach.

Polska słynie z pięknych, dzikich jezior oraz wielu stawów i stawików. Nie mniej liczne są żwirownie czy piaskownie, czyli zbiorniki wodne, które powstały po wydobyciu np. piachu. Na pewno takie łowiska znajdziecie w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. I nawet te niewielkie mogą skrywać wędkarskie niespodzianki.

Polecane aktualności