Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-11-05

Nadchodzi coś wielkiego...

Panie i Panowie! Wielkimi krokami zbliża się wydanie listopadowego numeru Świat Karpia, a w nim jak zawsze ciekawe artykuły i wspaniałe zdjęcia. Ale tym razem skupić się chciałem na czymś innym. A mianowicie wydaniu będzie towarzyszyło jeszcze jedno, mamy nadzieję bardzo przyjemne dla was wydarzenie.

W związku z tym, że listopad to dość przygnębiający miesiąc, postanowiliśmy osłodzić Wam nieco ten ponury czas i zaprosić do wspólnej zabawy. Przez zabawę mamy na myśli wielki konkurs przygotowany we współpracy z renomowaną firmą Radical. Konkurs, a w zasadzie 6 konkursów wystartuje jeszcze w tym tygodniu, a do wygrania będą naprawdę atrakcyjne nagrody. A jakie nagrody? Dla każdego coś miłego. Jest torba i podpórki, kołowrotki i kulki, żyłka i podbierak. A dodatkowo do każdej nagrody dodawana jest paczka krętlików karpiowych, taśma pva i firmowe naklejki. Jest się o co bić, zwłaszcza, że zadania nie będą wyjątkowo trudne.

Do zadań i zasad konkursu oraz regulaminu wrócimy do Was niebawem. A na razie oczyśćcie umysły i bądźcie czujni. Jak zobaczycie okładkę nowego numeru, to znaczy, że konkursowy post może pojawić się w każdej chwili...

Polecane aktualności