Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2015-01-11

Next Generation Tackle & Delta Baits

Next Generetion Tackle już od tego roku w Polsce z pełną ofertą swoich produktów na www.deltabaits.pl. Firma Delta Baits z Andrychowa została wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce.

NGT to producent sprzętu karpiowego w bardzo atrakcyjnych cenach. W ofercie tej angielskiej firmy znajdziemy praktycznie wszystko, co niezbędne i potrzebne do połowu karpi - kołowrotki, wędziska, fotele, żyłki, plecionki, torby bagażowe, zestawy biwakowe, pudełka, podpórki, buzzbary, rod pody, namioty, sygnalizatory mechaniczne i elektroniczne, maty, podbieraki, materiały PVA, odzież, latarki oraz wszelkie akcesoria do budowy zestawów końcowych.

Atrakcyjna cena produktów sprawia, że jest to idealna alternatywa dla mniej zamożnych początkujących, ale i również doświadczonych karpiarzy, szczególnie tych zwracających uwagę na jakość produktu.

Od tego roku za sprawą polskiej firmy Delta Baits, znanej do tej pory z produkcji i sprzedaży kulek proteinowych oraz pelletów karpiowych w kilku smakach, możemy zaopatrzyć się w produkty Next Generetion Tackle. Jednak to nie wszystkie nowości w ofercie Delta Baits, ponieważ swoją bogatą ofertę poszerzyła również o łódki zanętowe zdalnie sterowane, sygnowane własną marką DeltaBoats. Tak jak kulki i pellety, także łódka została wyprodukowana z najwyższej klasy komponentów, tym samym spełniając wymagania każdego karpiarza.
Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z oferty Delta Baits na stronie www.deltabaits.pl/sklep

Zobaczcie pełny katalog firmy: http://nextgenerationtackle.com/catalogue.html

Galeria

Polecane aktualności