Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-04-14

Nowości w ofercie Delphin na sezon 2018

Przedstawiamy kolejne dwie nowości marki Delphin, której wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest sklep www.carpmix.pl. Na waszą uwagę zasługuje nowy podbierak Armada BlackWayss oraz kołowrotek Mantra.

Pierwszą nowością jest kołowrotek karpiowy Delphin Mantra 12000. To model który nie zawiedzie nawet w najcięższych warunkach. Podstawą jego wzmocnionej konstrukcji jest stalowy uchwyt ze stopką, który przechodzi w korpus. Dzięki temu kołowrotek Mantra jest dużo sztywniejszy nawet podczas holi potężnych okazów. Płynność pracy zapewnia doskonała przekładnia ślimakowa z przełożeniem 4.1:1 oraz 11 łożysk kulkowych (w tym jedno obrotów wstecznych), tak umiejscowionych w kołowrotku, aby maksymalnie wykorzystać ich możliwości. Kuta, metalowa korbka została zaopatrzona w ergonomiczny, wygodny uchwyt, maksymalizujący komfort użytkowania. Nad całością sprawuje pieczę szybki i bardzo precyzyjny hamulec QuickDrag. W komplecie znajduje się głęboka, aluminiowa szpula. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych aluminiowych szpul do tego modelu.


Drugą z nowości jest podbierak karpiowy Delphin Armada BlackWayss. Podbierak Armada jest dostępny w trzech rozmiarach kosza: 90, 100 i 110 cm. Dwuskładowa sztywna sztyca oraz ramiona, zostały wykonane z włókna węglowego, tego samego który został wykorzystany do budowy wędzisk z serii Armada. Te dwa elementy zostały połączone, wykonanym ze stali nierdzewnej, łącznikiem. Siatka o drobnym splocie (5x5 mm) została wzmocniona w miejscu oparcia. Wszystkie te elementy zapewniają nowym podbierakom z serii Armada trwałość, wytrzymałość oraz niezawodność, przy podbieraniu nawet największych okazów. W komplecie odpinany pływak, pomocny przy podbieraniu bez pomocy.


www.carpmix.pl


Polecane aktualności