Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-01-11

Prezentacja nowości Carp Gravity już w sobotę

Już jutro w Grabownicy Krośnickiej odbędzie się prezentacja nowości firmy Carp Gravity połączona z licznymi konkurasami oraz promocjami. Szczegółowy plan imprezy znajdziecie poniżej.  

Informacja od Carp Gravity: 

Kto ma ochotę wziąć udział w różnych konkursach i zapoznać się z naszą ukochaną Zołzą zapraszamy. Pamiętajcie to pierwsza przedsprzedaż Zołzy i ona głównie będzie dostępna podczas pokazów. Kto jednak chciałby zakupić inne smaki i produkty prosimy o złożenie zamówienia w sklepie  www.carpgravity.eu  z dopiskiem Pokazy. Wówczas towar będziecie mogli odebrać w Grabownicy Krośnickiej. Zamówienie można składać jutro do 12.00. Zamówienia z odbiorem podczas pokazów objęte są -10% rabatem. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Już dwunastego stycznia zapraszamy wszystkich karpiarzy na spotkanie noworoczne z firmą Carp Gravity. Styczeń to dla znacznej większości wędkarzy martwy sezon, więc proponujemy Wam spotkanie w bardzo luźnym klimacie. Nie zabraknie relacji filmowych, pokazu nowości wraz ze sprzedażą naszego nowego, dopieszczonego "dzieciątka" jakim niewątpliwie jest Zołza. Odbędą się także ciekawe konkursy gdzie do zgarnięcia będą pakiety naszych przynęt. Oczywiście będzie można porozmawiać z naszymi testerami oraz konsultantami na wszystkie tematy. Przez cały ten czas jesteśmy do Waszej dyspozycji. Serdecznie zapraszamy Was wszystkich!!

 

Plan Pokazów Carp Gravity
11:00 - Rozpoczęcie
11:15 - Filmy, Rozmowy
12:00 - Pokazy Nowości
12:15 - 15:00 Możliwość zakupów Nowości
12:30 - Konkurs rzutowy do celu 
13:00 - Podnoszenie worka na czas 20kg
13:30 - Konkurs zapachów 
14:00 - Rzucanie kulek do celu 
14:30 - Segregacja kulek na czas
14:45 - Dla odważnych, degustacja kiszonego śledzia 
15:00 - Zakończenie imprezy, losowanie nagród
Czas pokazów może zostać przedłużony w zależności od ilości osób chętnych do udziału w poszczególnych konkursach. Za każdy wygrany konkurs przewidziane są nagrody. Każda osoba, która zrobi zakupy weźmie udział w losowaniu nagród. Serdecznie zapraszamy do luźnej rozmowy z naszymi konsultantami i testerami, którzy będą w licznej obstawie.

Polecane aktualności