Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2014-09-15

Rybomania jeszcze w tym roku!

Jeszcze w tym roku wszyscy miłośnicy wędkarstwa karpiowego będą mieli okazję spotkać się w Lublinie.

Po raz pierwszy poznańska firma MTP znana z organizacji największych w Polsce targów branżowych organizuje w Lublinie drugie targi wędkarstwie pod nazwą „Rybomania”.
Do tej pory mieliśmy w Polsce dwie imprezy poświęcone wędkarstwu karpiowemu, były to targi pod nazwą „Karp Festiwal” organizowane w Zabrzu oraz Rybomania w Poznaniu.

Teraz dyrektor projektu Rybomania – Piotr Kamiński – wdrożył w życie nowy projekt, Rybomania w Lublinie. Z pewnością ta decyzja pomoże właścicielom firm nawiązać nowe kontakty handlowe, a wędkarze z tamtych rejonów nie będą musieli podróżować przez pół Polski, by dotrzeć do Poznania.

Wszyscy zapewne pamiętają niesamowite akwarium z ostatniej edycji Rybomanii? Teraz również w Lublinie będziecie mieli okazję je oglądać, a w zasadzie piękne ryby w nim pływające.

Nie pozostaje nam nic innego jak w imieniu organizatora – Piotra Kamińskiego reprezentującego firmę MTP, zaprosić na to wydarzenie.
Wasza obecność z pewnością przyczyni się do rozwoju wędkarstwa w Polsce. Także nie przegapcie tej imprezy. Świat Karpia również tam będzie!

Tak było w Poznaniu...

Zobaczcie poniżej w galerii halę targową, na której odbywać się będą targi.

 

Galeria

Polecane aktualności