Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-10-31

Świat Karpia od nowego roku staje się miesięcznikiem

Pierwszy rok działalności Świata Karpia w charakterze e – czasopisma i aplikacji dobiega końca. W listopadzie pojawi się ostatni tegoroczny numer, a już od stycznia nasze wydawnictwo przejdzie kolejną rewolucję.

Pomimo, że do nowego roku pozostało jeszcze sporo czasu, a i do prezentów też daleko to już postanowiliśmy podzielić się naszymi planami na 2019 rok. 

W związku z rosnącym zainteresowaniem naszym wydawnictwem oraz głosami, które słyszymy podczas targów, zawodów czy w prywatnych wiadomościach postanowiliśmy przekształcić Świat Karpia w miesięcznik.

Zgadza się, nie ma tutaj błędu. Od stycznia 2019 roku Świat Karpia będzie publikowany w cyklu miesięcznym. W związku z tym zmniejszymy trochę ilość materiałów, jednak ma to za zadanie serwowanie naszym czytelnikom świeżych i aktualnych treści. Nie da się ukryć, że w okresie 2 – 3 miesięcy, czyli tyle ile trwało przygotowanie wydania sytuacja pogodowa i wędkarska się zmienia. Teraz nasi autorzy będą na bieżąco reagować na potrzeby odbiorców.

Ostatni tegoroczny numer pojawi się około 20 listopada, zaś później czeka nas wytężona praca nad 1 z 12 przyszłorocznych numerów.

Galeria

Polecane aktualności