Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2014-05-07

Trio Rex - nowy kołowrotek marki OKUMA

Wychodząc na przeciw wielu karpiarzom marka OKUMA wypuściła na rynek kołowrotek przeznaczony do połowu największych europejskich okazów. 

Chyba wielu z Nas doskonale zna markę OKUMA, która od wielu lat produkuje doskonałej jakości sprzęt wędkarski. Ostatnio pojawiła się nowa oferta tej firmy, w której znajdziemy między innymi nowy kołowrotek Trio-Rex.

Trio Rex - to odpowiedź firmy OKUMA na rosnące w Europie zainteresowanie wędkarstwem karpiowym i poszukiwanie przez karpiarzy solidnego i niezawodnego sprzętu przeznaczonego do ekstremalnych połowów.

 

Przy tworzeniu tego kołowrotka brano pod uwagę przede wszystkim wytrzymałość poszczególnych elementów między innymi nowe łożyska kulkowe, które odpowiadają za płynność działania pod największym obciążeniem.

Kołowrotek wykonany z kompozytu grafitowego i stopu aluminium, solidnie zabezpieczony antykorozyjnie. Wyposażony w aluminiową szpulę "Super Long Cast", posiada 7 nowych łożysk, hamulec wielotarczowy z funkcją "Hydro-Block" - zabezpieczenie przed wodą.

Jak informuje portal Angling International  kołowrotek Trio Rex został nominowany do nagrody EFTTEX Awards 2013

Efttex Exhibitor Manual

Opracowanie red. S.M. 

Polecane aktualności