Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2015-01-26

W pogoni za karpiem rzeka Odra – reedycja filmu

W związku z dużym zainteresowaniem i ogromem pytań o film "W pogoni za karpiem cz.3", który realizowany był na rzece Odrze, postanowiliśmy zrobić reedycję tego wydawnictwa.

Niestety już teraz informujemy, że ilość płyt jest mocno ograniczona. Jest to dwupłytowe wydanie DVD o łącznym czasie trwania filmu 123 minuty. W filmie występuje Paweł Szewc oraz Przemysław Wamberski – specjalista w rzecznych połowach karpi.

Jest to jedyny polski film, zrealizowany nad rzeką, w którym możecie podziwiać naprawdę duże karpie, a także piękne widoki oraz przyrodę. W filmie, który realizowany był podczas dwóch zasiadek, poruszamy temat łowienia karpi w rzece o szybkim nurcie.

Cena filmu na DVD – 50 zł
Cena filmu na BluRay – 60 zł

Film można zamawiać na portalu w zakładce "E-sklep".

 

Przedzieramy się przez gąszcz lasów łęgowych, przez kłębowisko zarośli oraz zasieki pokrzyw, oblani potem, zmęczeni stajemy nad brzegiem dużej rzeki o mocnym, a zarazem leniwym nurcie. Czując ścianę chłodu i lekkiej bryzy, rodzi się w nas uczucie podniecenia i nadziei. Spoglądając na rzekę patrzymy na mijającą nas wodę, napływającą nieustannie i odpływającą gdzieś dalej, nie myślimy o zagrożeniu, jakie niesie duża rzeka. W kłębiącej wodzie i napływających myślach widzimy cel naszej wyprawy. Rzecznego karpia.

Prawidłowe wybranie dobrego odcinka rzeki, umiejętność czytania wody, wybór odpowiedniego miejsca, zastosowanie odpowiedniej strategii nęcenia oraz podanie dobrej przynęty, owocuje emocjonującym holem i wulkanem radości trzymając na macie okazałego rzecznego odkrywcę, jakim jest cwany rzeczny karp.

To wszystko można przeżyć i zobaczyć udając się nad dziką Odrę, ale zanim zorganizujecie wyprawę nad tę malowniczą rzekę, zapraszamy do niepowtarzalnego, pełnego ciekawych ujęć i niezbędnych informacji filmu „W pogoni za karpiem” cz.3, pozycja niezbędna dla karpiarza, żeby łowić skutecznie w dużej rzece o szybkim nurcie. – dodaje Przemek Wamberski

Galeria

Polecane aktualności