Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2019-04-22

Wiosenny, nocny method feeder

Wiosna to okres, na który długo czekamy i z niecierpliwością zaglądamy do kalendarza oraz na prognozy pogody. Kiedy warunki atmosferyczne zaczynają być przychylne wówczas czas ruszyć na pierwsze łowy, również te nocne – feederowe. Zapraszamy do lektury artykułu Wiosenny, nocny method feeder, który przygotował Artur Kraśnicki. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Artur? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 4/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


Fragment artykułu:
Początek kwietnia to czas, gdy matka natura budzi się do życia. Uwarunkowane to jest w bardzo dużym stopniu przebiegiem zimy. Jeśli śnieg i nocne mrozy szybko się zakończą, to nasze karpiowanie na method feeder w nocy możemy zacząć nawet w marcu.

Wielu karpiarzy zaczyna już organizować zasiadki, nawet parodniowe, ale powiem szczerze, że nie słyszałem o wędkarzach wykorzystujących ,,metodę” nocą. Moim zdaniem naprawdę warto spróbować, bo można uzyskać niezłe wyniki. Sprzętu, karmy i tych wszystkich klamotów mamy o połowę mniej niż przy zasiadce karpiowej, a jaka frajda, gdy się złowi karpia.

Polecane aktualności