Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2017-04-19

Zasiadka Kamila na Nowakach

Kamil podesłał do nas zdjęcia z rozpoczęcia sezonu na łowisku Nowaki. Zobaczcie jakie ryby połowił nasz czytelnik. Przypominamy, że Wasze zdjęcia mogą również pojawić się na naszym portalu, jak to zrobić? Zobaczcie niżej.  

Kamil niedawno odbył zasiadkę na łowisku Nowaki, która była zarazem rozpoczęciem jego sezonu. Łowisko znajduje się we wsi – Nowaki w województwie opolskim i nie należy do najmniejszych wód, jego powierzchnia wynosi 29 ha. Głębokość łowiska jest również bardzo zróżnicowana. Podczas zasiadki Kamila temperatura wody przy powierzchni osiągała zaledwie 11 stopni. Dodatkowo warunki pogodowe były bardzo niekorzystne – silny deszcz oraz porywisty wiatr. Mimo tego Kamil złowił 5 karpi oraz 2 leszcze. Największa ryba zasiadki ważyła aż 22 kg, a pozostałe 12 kg, 13 kg, 8 kg oraz 6 kg. Skuteczną przynętą okazały się kulki Solar 18mm Chilli & Club. Gratulujemy połowu!

Chcesz by Twoje zdjęcia pojawiły się na naszym profilu? Wystarczy, że wyślesz je do nas poprzez wiadomości na facebooku z krótkim opisem, a my je udostępnimy.

Polecane aktualności